avatar-6b7a6a44e8e27310aad51 (1).jpeg

Політика повернення платежів

 

Трапляються ситуації, коли при роботі з сайтом https://poltavtsev.com.ua/ користувачі помилково оплачують послуги. Тому з огляду на потреби та побажання своїх клієнтів, ФОП Полтавцев О. Г. розробив «Політику повернення платежів».

Усі користувачі сайту https://poltavtsev.com.ua/, що оплатили послуги, мають можливість звернутися до ФОП Полтавцев О. Г. з метою повернення коштів за контактами, які вказані на сайті https://poltavtsev.com.ua/.

Рішення про відмову / повернення сплачених коштів приймається ФОП Полтавцев О. Г. в односторонньому порядку. При прийнятті даного рішення ФОП Полтавцев О. Г. керується наступними правилами:

1. Вартість оплати послуг може бути повернута замовнику лише протягом одного тижня від моменту оплати послуг.
2. Повернення грошових коштів здійснюється лише на ті реквізити, за якими був здійснений платіж. Рекомендуємо зберігати документ, який підтверджує здійснення платежу.
3. Після звернення із запитом про повернення оплати послуг і схвальному рішенні ФОП Полтавцев О. Г., замовнику необхідно надати ФОП Полтавцев О. Г. такі дані: банківські реквізити, на які необхідно перерахувати суму повернення; контактні дані для зв'язку - телефон і адресу електронної пошти.
3. У разі позитивного рішення про повернення, кошти будуть перераховані на зазначені в заяві реквізити протягом 30 календарних днів.
4. Кошти не повертаються, якщо клієнт придбав нетривалі послуги, реалізація яких передбачена за 1-30 днів.
5. Кошти не повертаються, якщо клієнт придбав послуги, у яких клієнту відразу відкривається доступ до всіх необхідних матеріалів.